FunRacingLeague : utrke srijedom

Sve lige i TeamBattle-ovi u kojim sudjeluju CROTeam racing članovi

Moderatori/ceCOLON shoock, s1m0n

Pravila foruma
Number
[CROtm]Član
PostoviCOLON 964
Pridružen/aCOLON 30.10.2008, 20:58
LFSWorld nickCOLON numbertwo
LFS nickCOLON Number
LFS automobilCOLON FOX
LFS stazaCOLON AS3
Oznake na tablicamaCOLON budalooo
CONTACTCOLON

FunRacingLeague : utrke srijedom

Post Postao/la Number » 10.03.2010, 17:40

Da ne duljim, evo link...

http://www.funracingleague.com/2010/here-we-go/2389

vidim da je sermi iz amt-a već unutra, ja sam se sad prijavio, pa ako se želi još netko pridružiti uskočite :)

vozi se WE1R, dvije sprint utrke po 15 krugova (barem sam takav mail ja dobio). auto je..FOX :)
Zadnja izmjena: 1; Number; ukupno mijenjano 7 put/a.
slika

Gogec9999
[CROtm]Član
PostoviCOLON 344
Pridružen/aCOLON 19.01.2009, 14:49
LFSWorld nickCOLON Gogec9999
LFS nickCOLON Gogec9999
LFS timCOLON ništa
LFS automobilCOLON Formula BMW F02(fbm)
LFS stazaCOLON Blackwood GP (BL1)
Oznake na tablicamaCOLON Gogec
CONTACTCOLON

Re: FunRacingLeague : Special Event 24.3.2010.

Post Postao/la Gogec9999 » 11.03.2010, 17:10

evo ja se prijavio,zasad vozim slabašnih 1.34.87 al može bolje.......

aje Jadro mogo bi i ti probat malo Fok-a...... 8) 8)

Number
[CROtm]Član
PostoviCOLON 964
LFS nickCOLON Number
LFS automobilCOLON FOX
LFS stazaCOLON AS3
CONTACTCOLON

Post Postao/la Number » 11.03.2010, 17:35

Gogec9999 je napisao/laCOLONevo ja se prijavio,zasad vozim slabašnih 1.34.87 al može bolje.......

1.34.87 prakticiro si poslije?

e pa nemoze, idem danas pokupit taj moj tb, 1:34.77 :D

btw. sta si koristio poslije, onaj svoj set sta si mi poslao ili moju modifikaciju?
slika

Gogec9999
[CROtm]Član
PostoviCOLON 344
LFS nickCOLON Gogec9999
LFS timCOLON ništa
CONTACTCOLON

Post Postao/la Gogec9999 » 11.03.2010, 23:35

Number je napisao/laCOLON
Gogec9999 je napisao/laCOLONevo ja se prijavio,zasad vozim slabašnih 1.34.87 al može bolje.......

1.34.87 prakticiro si poslije?

e pa nemoze, idem danas pokupit taj moj tb, 1:34.77 :D

btw. sta si koristio poslije, onaj svoj set sta si mi poslao ili moju modifikaciju?
ma svoj set sam koristio samo sam ga mrvicu popravio i TB. mi je 1.34.60 mislim......dao sam Jadranu set pa ak se vidite nek ti da....

Number
[CROtm]Član
PostoviCOLON 964
LFS nickCOLON Number
LFS automobilCOLON FOX
LFS stazaCOLON AS3
CONTACTCOLON

Post Postao/la Number » 13.03.2010, 20:34

ceka te za sutra, 1:34.42

:P

edit :

sam me muci sad, probao si voziti race sim? meni je zadnji kraj ohoho nestabilan dok stavim gorivo, e sad, donekle sam ga uspio smirit s malom promjenom na kočnicama, ostalo nisam dirao. ti si mjenjao sta na svom setu il samo gume?
slika

Number
[CROtm]Član
PostoviCOLON 964
LFS nickCOLON Number
LFS automobilCOLON FOX
LFS stazaCOLON AS3
CONTACTCOLON

Post Postao/la Number » 20.03.2010, 21:03

po vremenima bi mogli svi mi upasti, samo se treba registrirati...sad sam skuzio da npr. jadran nije registriran a ima vrijeme koje mu je dosta za ulazak u kvalifikacije.
slika

Jadran
[CROtm]Stariji član
PostoviCOLON 2698
Pridružen/aCOLON 26.02.2007, 12:07
LFSWorld nickCOLON Jadran
LFS nickCOLON CROtmJadran
LFS timCOLON CROtm
LFS automobilCOLON FXR
LFS stazaCOLON AS....
Oznake na tablicamaCOLON 1973
LokacijaCOLON Split
LokacijaCOLON Osijek
CONTACTCOLON

Post Postao/la Jadran » 20.03.2010, 23:26

Ajd registrirat cu se tokom veceri (veceras) :lol:
Odo gledat Mamuticu :lol: :lol:
[email protected]
slika

Pozdrav
Jadran

Jadran
[CROtm]Stariji član
PostoviCOLON 2698
LFS timCOLON CROtm
LFS automobilCOLON FXR
LFS stazaCOLON AS....
LokacijaCOLON Split
LokacijaCOLON Osijek
CONTACTCOLON

Post Postao/la Jadran » 24.03.2010, 20:53

Kad je trka veceras?
U 21:20 treba bit na serveru ili ? Ja ranije ne mogu :( a ko zna mozda i stignem :lol:
[email protected]
slika

Pozdrav
Jadran

Number
[CROtm]Član
PostoviCOLON 964
LFS nickCOLON Number
LFS automobilCOLON FOX
LFS stazaCOLON AS3
CONTACTCOLON

Post Postao/la Number » 25.03.2010, 16:51

evo stigao si, nisam uopce pogledao forum prije utrke...

a same utrke, zanimljivo.

Mislio sam si da ce qualy biti kaos, 30 automobila, samo 15 minuta, bez shift + p... i uspio sam izletiti prvi iz garaze, ossiguravsi si teoretski praznu stazu. Samo da bi u T1 skuzio da imam R2 cipele! Doso do bokseva, nabacio r1, pa skuzio da imam 40% goriva. Otiso opet jedan krug okolo, doso u bokse. U trecem pokusaju izletio sa staze ali uspio postaviti barem kakvo takvo vrijeme, 23-e se mi čini. 4 minute do kraja qualy sam probao još jednom, uspio kako tako složiti krug, zakovitlao se na šesto mjesto. Al pritisak me ubio, bio sam definicija od nervous wreck :D

Jadran je bio sedmi u qualy, za gogeca neznam.

U prvoj utrci sam odlucio pripaziti, posto je qualy prošao kako je prošao, i sigurnom vožnjom sam se dokoturao do četvrtog mjesta. Malo mi je bilo žao poslije, je sam bio brži od dva tipa ispred mene, ali nisam htio riskirati, pa me onda u zadnjem krugu Sermilan malo pritisnuo pa sam morao ići brže, i odmah sam se odvozio za 0.4s brži krug neg najbolji krug prije, na kraju sam zaostao samo 0.4s za trecim mjestom, al nema veze, do sad moj najbolji plasman u FRL. 4 od 26 il 27, kolko ih je završilo, nije tako loše. Imao sam borbu s Alexiom koja je trajalo nekoliko krugova, par put me prošao pa sam mu vratio i tako, bilo je odlično ali i čisto, bez ijednog dodira.

U drugoj utrci sam startao peti, i nakon par krugova privikavanja (prvih par krugova mi uvijek teško pada) sam se našao na četvrtoj poziciji i upustio se u lov za tipom na trećoj. Bio sam brži od njega, ali, izgleda da foxinjo sa r2 gumama i više od 30% goriva ne voli pun gas kroz šikanu, skoro sam ga ulovio al sam nagazio travu u poljubio zid. Odšepao do boksa, vozio sam najbolje što je išla krntija nakon toga, ali bolje od 15-og mjesta nije išlo. Bio bih 14-i da nisam napravio pogrešku u predzadnjem krugu, al nema veze, ja sam svoje popušio na početku utrke.

Al sve u svemu sam zadovoljan, u obje trke sam postavio treći najbrži krug, u prvoj sam možda bio malo pre konzervativan, a u drugoj preagresivan, al bit će prilike to ispraviti.

Ako nekog zanimaju snimke javite, pa uploadam.
slika

Gogec9999
[CROtm]Član
PostoviCOLON 344
LFS nickCOLON Gogec9999
LFS timCOLON ništa
CONTACTCOLON

Post Postao/la Gogec9999 » 25.03.2010, 17:51

aje samo ti stavi snimke pa kad sredim komp onda ću ja to pogledat malo bolje........
inače vidio sam shoocka online i kad sam se spojio počeo se onako zajebavat da mi je skoro komp riknio kad sam ga vidio online....i dok sam to reko jedno 2 puta niisam stigo ni reagirat smrzla se slika i dim iz kučišta,,,,izgori mi đubre dan prije utrke....tako da sam ošo kod frenda bez seta bez ičega svog samo otključo s2 na njegovom kompu....krenio sam 21. i uspio se probit na 8. u 5 krugova i onda kako nisam bio blizu tipkovnice ispružim se da bi stisnio f9 da vidim gume i tako uhvatim trave u kressss u zid,nastavljam dalje na 10. poziciji mislim stižem 9. i kako sam ga obilazio sa vanjske strane frajer me lupi i ja odem u zid opet i završavam utrku 14.,,,,bilo je kasno već za drugu trku a i nisam imo živaca više tako da sam ovaj event usro totalno.....

p.s. to je sve zato sto se shoock spojio jučer,shoockiro mi komp :lol: :lol: jel nisi mogo izdržat barem jedan dan jo dok ja završim trku jebemu miša... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

shoock
[CROtm]Admin
PostoviCOLON 3288
Pridružen/aCOLON 12.08.2007, 15:00
LFSWorld nickCOLON maxis123
LFS nickCOLON shoock
LFS timCOLON CTR
LFS automobilCOLON xfr
LFS stazaCOLON so4
Oznake na tablicamaCOLON cro tm
LokacijaCOLON Zagreb
CONTACTCOLON

Post Postao/la shoock » 25.03.2010, 18:52

znas da ja volim zapazeno i s stilom uletit ...:)
nije shoock ,shock badava ..:D haha
slobodno se pripremi na jos poneko moje konektiranje ...;)
Regards
shoock (maxis123)
[email protected]
slika
slika
slika

Number
[CROtm]Član
PostoviCOLON 964
LFS nickCOLON Number
LFS automobilCOLON FOX
LFS stazaCOLON AS3
CONTACTCOLON

Re: FunRacingLeague : utrke srijedom

Post Postao/la Number » 07.04.2010, 15:58

Promijenio sam naziv threada, mogao bi ovo biti topic za FRL sam po sebi.

Dakle danas je trka na Fe3, s RB4. Meni osobno će biti prvi put da vozim više od 3 kruga u komadu u TBO autu :D a kamoli u rb4...imam sve ukupno 17 krugova do sad odvozenih uopce na toj stazi s rb4, tak da jedino što očekujem je zabava, želje za nekidobar plasman ću ostavit za utrke di će biti meni pogodniji auti. Ali bit će dobro za praksu, nema šta, samo šteta što nisam imao vremena trenirat skoro pa ništa.

Voze i gogec i jadran kolko sam vidio po prequal. Kako to da nitko drugi nema želje sudjelovati u ligi?

enivej,

staza : fe3
auto : rb4
detalji : 32 kruga utrka, treba ić u pit (nije bitno kad) i nema reseta auta. Novost je hardcore qualy mod (za slučaj da neko ne pročita mail možda tu vidi), qualy traje 15 minuta i zabranjeno je shift + p, dozvoljeno je samo promijeniti ono što se može kod normalnog pit stopa. U prošloj utrci su isto tako zamislili, ali nisu mogli kontrolirati i ljudi su i dalje koristili shift +p. A sad dok jednom pritisnes shift + p te baci u spectate i nemožeš više voziti do kraja kvalifikacija. Bit će zanimljivo, 30 auta na stazi, pokušavaju napraviti vrijeme a nesmije se koristit auto pit. uff :)

vjerujem da počinje u pola 10 :)
slika

Gaulish
[CROtm]Stariji član
PostoviCOLON 1167
Pridružen/aCOLON 03.01.2008, 17:00
LFSWorld nickCOLON Gaulish
LFS nickCOLON Gaulish
LFS timCOLON CRO TEAM
LFS automobilCOLON XF GTi (XFG)
Oznake na tablicamaCOLON CRO TEAM
CONTACTCOLON

Post Postao/la Gaulish » 07.04.2010, 22:47

da pocelo je u pola deset...sta se sa tobom desilo dobro si stajao na stazi neka zlatna sredina...i odem po pivo vratim se i vise te ne vidim :)))...Jadro je kao i uvijek uspio zavrsiti utrku :)...Vule svaka cast..3 mjesto...crnog necu ni spominjati to se ocekivalo..ali najvise me razocarao sermilan..ipak sam ocekivao njega u top 5...malo mi je cudno...uglavnom bilo je zabavno gledati :))

Number
[CROtm]Član
PostoviCOLON 964
LFS nickCOLON Number
LFS automobilCOLON FOX
LFS stazaCOLON AS3
CONTACTCOLON

Post Postao/la Number » 08.04.2010, 09:10

ja sam ti negdje na pocetku jako puknuo u zid i vozio utrku takvi polomljeni, auto je jako slabo skretao na desno i na kraju, mislim da u 22-om krugu je desni zavoj i bio koban. ponekad sam vozio i 20kmh sporije da bi uopce mogao odvoziti zavoj, al nije mi se isplatilo iti popravljat u pit, pa sam mislio da cu uspjeti prezivjeti do kraja. neznam sta se dogodilo s jadranom, al bilo mi je cudno dok sam ga dostigao za krug, skoro me ubio kad je izlazio iz bokseva :D

steta sto sam izletio u zid, jer mislim da bi gume izdrzale cijelu utrku, a i opcenito po prvom stintu sam skuzio da dosta ljudi ima probleme s gumama dok mene to nije mučilo, manje više sam stalno održavao njihovu temperaturu na meni dovoljnih 70, 80 stupnjeva. sam je problem bio kaj su mi se gume na lijevoj strani krivo grijale, vanjska strana bolje od unutarnje (zbog oštećenja).

imam replay sejvani, barem do kraja moje trke, sad sam na poslu al dok dođem doma ću uploadat.

bilo je zabavno :)
slika

Jadran
[CROtm]Stariji član
PostoviCOLON 2698
LFS timCOLON CROtm
LFS automobilCOLON FXR
LFS stazaCOLON AS....
LokacijaCOLON Split
LokacijaCOLON Osijek
CONTACTCOLON

Post Postao/la Jadran » 08.04.2010, 12:50

Evo i moje vidjenje utrke:

Kvalifikacije

U kvalifikacijama sam krenio s malo goriva i zaboravio otic u pit na nadolijevanje :oops: sto me kasnije kostalo pozicije jer sam startao 16 (jer nije bilo mogucnosti povratka na stazu)

Utrka

Sama utrka je bila katastrofalna jer sam nakon prvog kruga izgubio volju za utrkom a kasnije me nekolicina vozaca izbacila iz takta svojim postupcima na stazi :twisted:

Evo i kratki sazetak po dogadjajima i krugovima.

1.krug - poslije prvog splita MICHAEL R me izgura sa staze i tu gubim 2 mjesta u poretku,nakon toga zavoj poslije nadvoznjaka GABRIJEL mi presijece putanju ulaska u zavoj i tu pocima moja kalvarija,nekog ispred sebe okrenem i pricekam da lik dojde u poziciju u kojoj je bio prije i tu gubim svaku nadu za ikakvim plasmanom jer sam zadnji,sto je najgore kasnije u pregledu snimke vidim da je to GABRIJEL koji je sve i zakuhao :twisted: :twisted: :twisted:

8.krug - 1 zavoj moja greska ali sam propustio vozaca u prijasnju poziciju

10.krug - zavoj poslije 1 splita lik SS"Cleg" se zabije u mene i izgura sa staze da bi sljedeci zavoj kocio na ravnom i pomogao svom timskom kolegi SS"Mike" da me prijedje a taj me opet malo izgura pa gubim jos jednu poziciju

12.krug - zavoj pred ciljem opet SS"Mike" u samom zavoju me dodirne i izgura sa staze i ne da mi prostora za povratak na stazu

13.krug - SS"Mike" (opet) pokupi gume pred prvim splitom i izgura ih na stazu :twisted: tu malo pregrijem vec "ugrijane" gume

14.krug - moja greska,unistim malo auto ali vozim dalje i na istom mjestu sljedeci krug napravim istu gresku i salto mortale,dokopam se pita u kojem provodim 0:54.28 i izlazim na 23 mjestu tu je za mene utrka bila i gotova jer sam do kraja utrke vozikao onako da ne ispadnem papak i napustim natjecanje.

Sto se Number tebe tice moj izlazak iz pita mislim da nije utjecao na tebe jer ja nisam kratio crtu s vanjske strane nego s unutarnje :lol:

Eto to je ukratko "najzanimljivije" s trke.
[email protected]
slika

Pozdrav
Jadran

BUTTON_POST_REPLY

Natrag na

Trenutno korisnika/ca: 0 i 0 gostiju.