TBO/SO1r 11.9.2011.

Lige, organizirana natjecanja, serveri...

Moderator/icaCOLON trucky

Pravila foruma
shoock
[CROtm]Admin
PostoviCOLON 3288
Pridružen/aCOLON 12.08.2007, 15:00
LFSWorld nickCOLON maxis123
LFS nickCOLON shoock
LFS timCOLON CTR
LFS automobilCOLON xfr
LFS stazaCOLON so4
Oznake na tablicamaCOLON cro tm
LokacijaCOLON Zagreb
CONTACTCOLON

Re: TBO/SO1r 11.9.2011.

Post Postao/la shoock » 15.09.2011, 14:43

..niste nimalo izabrali mjesto i temu za raspravu ,tko ce sta, kako i zasto.nemoramo javno pred svima zvucat ko neslozni papucari kojima se sve tesko napravit..
,prije bi u istoj situaciji i trenu imali vec valjda 2 novosti napisane, ili bi netko radio da tome da izvuce najbolje slike,dok bi netko pisao tekst...
ili bi netko napisao tekst i predo ga nekom drugom da ga pogleda, nadopise, prepravi.. ukratko vrijme da vas malo operem, radilo se s entuzijzmom kako da zejedno napravimo nesto, a ne prebacivanjem ,bez da se pokusa i potrudi oko jednostavnih stvari.
inace, nesluzbeno pravilo je bilo, u trci/ligi u kojoj sudjelujes poprati je teksom i predaj da se objavi pod novosti. ujedno zboh cega je to tako bilo:
puno je lakse nekome tko je odvozio trku, napisati nesto o njoj, nego nekome tko nije sudjelovao niti zna bilo sta o događanju..

ako netko misli napisati nekakav tekst, neka mi se slobodno javi pomoci cu mu s cime god treba(ja sam bar skoro stalno dostupan i na msn i mail ili na pm), jer te kao niti ostale stvari neradite za mene i nekolicinu starijih clanova,
vec za SEBE i SVE nas zajedno, članovi ste ovog tima, htjeli ste malo vise od same voznje, zato i jeste u oragniziranom timu..
za ostale rasprave, dogovore il sta god slicno tome imate cijeli timski podforum, a ne da svi gledaju kako je clanovima tesko napraviti jednostavnu svar koja bi se trabala s gustom raditic, nego jos gore prepucavanja i razlozi zasto to netko nece radit.

Team admin
shoock.
Regards
shoock (maxis123)
shoock@croteam-lfs.org
slika
slika
slika

N I K I
Prijatelj
PostoviCOLON 902
Pridružen/aCOLON 19.09.2006, 13:15