Coldyl Kandidatura

CROTeam racing članska kandidatura. Ovdje prijavite svoju kandidaturu za CROTeam racing.

Moderatori/ceCOLON shoock, trucky

Pravila foruma
Virus
[CROtm]Admin
PostoviCOLON 480
Pridružen/aCOLON 28.05.2008, 20:39
LFSWorld nickCOLON coldyl
LFS nickCOLON Virus
LFS timCOLON CRO TM
LFS automobilCOLON XF GTi (XFG)
LFS stazaCOLON Blackwood GP (BL1)
LokacijaCOLON Karlovac
CONTACTCOLON

Post Postao/la Virus » 06.06.2008, 18:26

evo jos jedan moj mpr sa ctra
http://www.box.net/shared/gdhyxpqwwc

pocinjem lagano uzivati u ovoj igri izuzevsi nekoliko staza koje mi trenutacno ne pasu i par auta ali s vremenom cu ih savladati ili cu unistiti svoj jadni GT pro force :D :D

kresho_1
[CROtm]Moderator
PostoviCOLON 342
Pridružen/aCOLON 19.09.2006, 16:19
CONTACTCOLON

Post Postao/la kresho_1 » 06.06.2008, 19:18

nista kad ga unistis kupi g25...

imas moj glas za
slika

Virus
[CROtm]Admin
PostoviCOLON 480
LFS nickCOLON Virus
LFS timCOLON CRO TM
LokacijaCOLON Karlovac
CONTACTCOLON

Post Postao/la Virus » 06.06.2008, 23:11

Uzeo si mi rijec iz usta :)

Vec je u planu juce sam uzeo monitor 22" pa onda grafa nova ili G25 pa onda Rino seat jbg hocu i ja da budem "The King" :D :D

Jadran
[CROtm]Stariji član
PostoviCOLON 2698
Pridružen/aCOLON 26.02.2007, 12:07
LFSWorld nickCOLON Jadran
LFS nickCOLON CROtmJadran
LFS timCOLON CROtm
LFS automobilCOLON FXR
LFS stazaCOLON AS....
Oznake na tablicamaCOLON 1973
LokacijaCOLON Split
LokacijaCOLON Osijek
CONTACTCOLON

Post Postao/la Jadran » 06.06.2008, 23:57

[smilie=thumb3d.gif] [smilie=thumb3d.gif] [smilie=thumb3d.gif] [smilie=thumb3d.gif]
samo naprijed :lol:
jadran@croteam-lfs.org
slika

Pozdrav
Jadran

Stimy
Prijatelj
PostoviCOLON 278
Pridružen/aCOLON 17.01.2008, 20:56
LokacijaCOLON Gospic
CONTACTCOLON

Post Postao/la Stimy » 07.06.2008, 10:27

go go go :D
ja se nadam nekim dobitcima sad na EURU,pa ako se skupi novi komp,pa onda sve za race :lol:

Mikygs
Prijatelj
PostoviCOLON 676
Pridružen/aCOLON 10.11.2007, 01:11
LFSWorld nickCOLON Mikygs
LFS nickCOLON [CRO™]Miky
LFS timCOLON CRO™
Oznake na tablicamaCOLON CRO™
LokacijaCOLON Gospic
CONTACTCOLON

Post Postao/la Mikygs » 07.06.2008, 14:02

coldyl je napisao/laCOLONUzeo si mi rijec iz usta :)

Vec je u planu juce sam uzeo monitor 22" pa onda grafa nova ili G25 pa onda Rino seat jbg hocu i ja da budem "The King" :D :D
samo deri :wink:

Virus
[CROtm]Admin
PostoviCOLON 480
LFS nickCOLON Virus
LFS timCOLON CRO TM
LokacijaCOLON Karlovac
CONTACTCOLON

Post Postao/la Virus » 07.06.2008, 19:05

Ovaj...... nije da vas pozurujem ali oci mi iskoce svaki put kad dodem na forum i vidim crveno na Coldyl kandidatura :D :D :D mislim ne trazim da sad odmah glasate svi ali bilo bi mi drago kad bi barem stavili comment na replay ili kakva savjet sto se tice moje voznje ili ponasanja,psiholoski sam jak i znam primiti kritiku :lol: :lol: :D

Vozim sad na ctra mislim svida mi se sve osim boje od mog auta nekako mi se cini da bi mu bolje pasala neka crveno bijela kombinacija.[smilie=saythat.gif] :D :D

Mladen
[CROtm]Osnivač
PostoviCOLON 1871
Pridružen/aCOLON 19.09.2006, 10:58
LokacijaCOLON Osijek
CONTACTCOLON

Post Postao/la Mladen » 07.06.2008, 20:11

Meni i ovaj replay nedovoljno pokazuje. Borbe se odvijaju samo na startu i to nepovoljno, a u onoj zbrci se ne vidi skill vozaca nego sreca u odbijanju :) Kasnije opet vozis sam svoju utrku te nema borbe.. ima 2 preticanja al ti su vozaci odustali ( parkirali na stazi pa kasnije nastavili) Nazalost vremenom po krugu si bio nekonkurentan svima osim dvojici vozaca s kojima isto tako nije bilo borbe, no to nema veze, al bih ti dao nekoliko savijeta za poboljsanje vremena.

Vidim da nemas istu tocku kocenja i da vecinom kocis dosta kasno pa blokiras kotace uz sto se i prekocis pa prodjes neke zavoje puno sporije... Vec ako si slucajno usao u kasno kocenje utpustaj kocnicu polagano i ulazi u zavoj s kocnicom, time neces blokirat kotace i produzit ravno nego ces ostati blize idealnoj liniji. Odaberi si tocke kocenja, ako jos nemas dovoljno iskustva da mozes sam procijeniti pogledaj di koci ovaj ispred i uz male varijacije ( ukoliko je taj ispred brzi) nadji svoju tocku. Ako si prvi put na stazi mozes koristit pomoc ( stisni 4) pa kroz 2 kruga vozi s tim dok ne zapamtis di se koci... Iako sam protivnik uopce postojanja takve pomoci mislim da je dobro za vozace koji nisu upoznali auto ili stazu..

Trudi se i dalje! Pkusaj doc bar 2 sekunde do najbrzek kruga na nekoj trci i onda ces sigurno nac konkurentne vozace, onima s kojima ces se moc boriti nekoliko krugova, a ne samo preteci. To je ono sto me zanima! :) Nadam se da nisam bio preostar :D

Virus
[CROtm]Admin
PostoviCOLON 480
LFS nickCOLON Virus
LFS timCOLON CRO TM
LokacijaCOLON Karlovac
CONTACTCOLON

Post Postao/la Virus » 07.06.2008, 20:26

Mladen je napisao/laCOLON Trudi se i dalje! Pkusaj doc bar 2 sekunde do najbrzek kruga na nekoj trci i onda ces sigurno nac konkurentne vozace, onima s kojima ces se moc boriti nekoliko krugova, a ne samo preteci. To je ono sto me zanima! :) Nadam se da nisam bio preostar :D
Hmm jesi ali znam gdje zivis :D :D sala
Dobro sve stoji na mjestu osim jedne stvari ti spominjes skill a zaboravljas da sam ja [smilie=noob.gif] :D :D :D no problem jos cu ja vjezbati hvala ti na savjetima pokusat cu ih iskoristiti na pametan nacin.

Mladen
[CROtm]Osnivač
PostoviCOLON 1871
LokacijaCOLON Osijek
CONTACTCOLON

Post Postao/la Mladen » 07.06.2008, 22:37

Ovo ce zvucat jos grublje neg prije

Ovo su trke i trke bez utrkivanja nemaju smisla. Pricam o skilu utrkivanja, a ne brzine ( zauzimanje obrambenih i napadackih putanja ili drzanje idealne putanje kada nisi u borbi... sama procjena kad uzet napadacku a kad obrambenu.. Npr. neces zauzet obrambenu putanju kada je protivnik na sekundu iza tebe itd.) Ipak iako kao tim zahtjevamo samo fer play, ja kao "glasač" sam si uzeo za pravo trziti malo vise, jer iskreno, kolko god to grubo zvucalo ne zelim noobove u timu :) Ono sto zahtjevam od kandidata je borba, makar i sa manje brzima. Utkivanje je smisao trka! Replay sa borbom ne bi trebalo bit tesko snimit. Iako je predlozeno utrkivanje na ctra1 mozda ce ti lakse bit snimit replay na nekom serveru koji ne mjenja tako cesto staze, znaci neki server koji ima fiksnu stazu... i na kojemu se moze nac neka stalna ekipa... Tada uzmi ucit bas taj kombo.. vjezbaj nekih 50ak krugova pa onda vozi trku. Ili ostani dovoljno dugo na ctra ( nekih sat vremena bi trebalo bit dosta da naucis kombo da budes konkurentan) ako se u medjuvremenu staza ne promijeni... Kada dodjes na server malo se zadrzi kao spectator i gledaj prvog.. gledaj di koci i to, i pamti te tocke. Mozda ti ovo zvuci kao da sam ja protiv tvog ulaska u tim, no ja sam i dalje suzdrzan jer sam uvjeren da ce tvoj skil porast sa vremenom... Vjerujem da kao pocetnik dosta grijesis, to je dobro, na greskama se uci, ja se samo ogradjujem od mogucnosti da se "ucis" pod tagom CROTeam Racinga :) Dotad ti postaj replayeve ja ti javim kad sam zadovoljan. Naravno mozda nece bit potreban moj glas ako se kupi 5 glasova bez mog.

Virus
[CROtm]Admin
PostoviCOLON 480
LFS nickCOLON Virus
LFS timCOLON CRO TM
LokacijaCOLON Karlovac
CONTACTCOLON

Post Postao/la Virus » 08.06.2008, 00:49

Ok ok nemoj vise :D :D :D
Iako ne zadovoljavam tvoje kriterije jos uvjek te mogu spamat s novim replay-ima :lol: :lol: :lol:

http://www.box.net/shared/1psow3mgws
iako utrku nisam zavrsio i ima gresaka mislim da ima ono sto ti trazis.
Mladen je napisao/laCOLONIpak iako kao tim zahtjevamo samo fer play, ja kao "glasač" sam si uzeo za pravo trziti malo vise, jer iskreno, kolko god to grubo zvucalo ne zelim noobove u timu :)

Mislim da je to totalno krivi pristup svi smo mi bili noobovi nekad i svi smo negdje morali poceti ja sam izabrao vas jer ste ozbiljan tim a kao sto napomenuh ranije najbolje s uci u timu,s timom s dobrim drustvom,pokojim gemistom,trebom na koljenu :D :D :D ehh odo ja sad offtopic but u get the picture :?: :?:

Mladen
[CROtm]Osnivač
PostoviCOLON 1871
LokacijaCOLON Osijek
CONTACTCOLON

Post Postao/la Mladen » 08.06.2008, 01:39

sry za to, al isto tako nesmijemo si dozvolit da ta nasa ozbiljnost padne u vodu zbog novih ne poznatih igraca.

Zadovoljan sam novim replayom, na 2 mjesta si zrtvovao idealnu liniju kako bi mogao preuzeti unutarnju. To je sve sto sam htio vidjeti. Jos da si zavrsio utrku bilo bi lijepo al mislim da sam te dovoljno gnjavio. Moj glas imas!

shoock
[CROtm]Admin
PostoviCOLON 3288
Pridružen/aCOLON 12.08.2007, 15:00
LFSWorld nickCOLON maxis123
LFS nickCOLON shoock
LFS timCOLON CTR
LFS automobilCOLON xfr
LFS stazaCOLON so4
Oznake na tablicamaCOLON cro tm
LokacijaCOLON Zagreb
CONTACTCOLON

Post Postao/la shoock » 08.06.2008, 04:39

he he he ovo je tesko osvojeni glas ! :D
Regards
shoock (maxis123)
shoock@croteam-lfs.org
slika
slika
slika

shoock
[CROtm]Admin
PostoviCOLON 3288
Pridružen/aCOLON 12.08.2007, 15:00
LFSWorld nickCOLON maxis123
LFS nickCOLON shoock
LFS timCOLON CTR
LFS automobilCOLON xfr
LFS stazaCOLON so4
Oznake na tablicamaCOLON cro tm
LokacijaCOLON Zagreb
CONTACTCOLON

Post Postao/la shoock » 08.06.2008, 04:40

1.Gaulish
2.mikygs
3.sigor1976
4.shoock123
5.Jadran
6.Mladen
7.
8.
9.
10.
11.
Regards
shoock (maxis123)
shoock@croteam-lfs.org
slika
slika
slika

Virus
[CROtm]Admin
PostoviCOLON 480
LFS nickCOLON Virus
LFS timCOLON CRO TM
LokacijaCOLON Karlovac
CONTACTCOLON

Post Postao/la Virus » 08.06.2008, 10:10

Thx thx za vote :D :D :D

Dobro si me namucio no da nisi mozda se i nebi toliko trudio.
Hvala jos jednom i vidimo se na serverima [smilie=bananallama.gif]

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Natrag na

Trenutno korisnika/ca: 4 i 0 gostiju.