Obaveze clanova

CROTeam racing članska kandidatura. Ovdje prijavite svoju kandidaturu za CROTeam racing.

Moderatori/ceCOLON shoock, trucky

Pravila foruma
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Bolka
Prijatelj
PostoviCOLON 54
Pridružen/aCOLON 26.11.2007, 05:53
LFS automobilCOLON XF GTi (XFG)
LFS stazaCOLON Blackwood GP (BL1)
LokacijaCOLON Zagreb
CONTACTCOLON

Obaveze clanova

Post Postao/la Bolka » 19.12.2007, 04:04

Dragi svi, ne znam dali je ovo topic na pravom mjestu stoga molim moderatore da ga preusmjere ako nije.

Naime lfs vozim prvensteveno iz zabave, medjutim na ovaj forum sam dosao radi druzenja. Nes ti zabave bez ekipe. Ono sto me muci je diskriminacija, odnosno podjeljeni forum. Dakle mislim da zadovoljavam kriterije za kandidaturu ali ne zelim se kandidirati ako necu moci ispunjavati neke buduce obaveze. Stoga me zanima sto se od mene kao mozebitnog clana ocekuje ubuduce? Konkretno koliko smatrate da clan mora posvetiti tjedno vremena kako bi bio aktualan, odnosno koliko si svaki clan smije dopustiti neaktivnosti u timu a da ga se krivo ne gleda? Da skratim dali clan moze izbivati recimo sa najavom mjesec dana zbog drugih obaveza?

kresho_1
[CROtm]Moderator
PostoviCOLON 342
Pridružen/aCOLON 19.09.2006, 16:19
CONTACTCOLON

Post Postao/la kresho_1 » 19.12.2007, 09:51

Po meni se može izbivati, naravno ne pola godine i sl. Ima puno nas tu koji rade, neki imaju ženu i djecu. Takvima je jako teško pratiti forum i voziti stalno.

Ali recimo sad kad je sve krenulo i kad ima puno stvari koje smo pokrenuli, sad je jako bitno da smo svi aktivni. Zato ja sad svaki dan dolazim na forum par puta:)
slika

Mladen
[CROtm]Osnivač
PostoviCOLON 1871
Pridružen/aCOLON 19.09.2006, 10:58
LokacijaCOLON Osijek
CONTACTCOLON

Post Postao/la Mladen » 19.12.2007, 12:44

Sto se toga tice ne moras se brinut. Sam biras koje trke vozis, koje ne. Na forumu je bitno samo da se sudjeluje u raspravama.. N ije bitno klolko si cestgo tu. s najavom nema problema ako te nema na duze, al nije u redu ako samo nestanes kao neki, a da mi ne znamo upopcevozis li vise lfs i zelis lin bit clan tima... Ugavnom.. Bitno je na neki nacin postici druzenje, upoznavanje itd clanova.. a ne da si u timu a nikad te ne vidimo.

Gaas
Počasni član
PostoviCOLON 1521
Pridružen/aCOLON 05.08.2006, 01:34
CONTACTCOLON

Post Postao/la Gaas » 19.12.2007, 15:56

po emni bi trebao barem 2 puta nac vremena da skokens na foru, i cesce je bolje ipak to oduzima par minuta vremena..a sta se voznje tice pa barem da tjedno odvozis malo online 2-3 trke ali to nije onaj MUST DO...ako neces nemoras...da dodes na raceday ako se nedjeljom organizira i tako...i normalno akos e prijavis za koju ligu pa da je vozis i predstavljas tim
Nema ništa zanimljivog al doce nesto s vremenom, zasad samo ove nebuloze koje ti i dalje čitaš. xD

Bolka
Prijatelj
PostoviCOLON 54
Pridružen/aCOLON 26.11.2007, 05:53
LokacijaCOLON Zagreb
CONTACTCOLON

Post Postao/la Bolka » 20.12.2007, 15:31

Hvala na odgovorima. Evo neka prodje malo ova blagdanska guzva pa se kandidiram.

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Natrag na

Trenutno korisnika/ca: 2 i 0 gostiju.