Dr. Yoga

CROTeam racing članska kandidatura. Ovdje prijavite svoju kandidaturu za CROTeam racing.

Moderatori/ceCOLON shoock, trucky

Pravila foruma
Dr.Yoga
Prijatelj
PostoviCOLON 139
Pridružen/aCOLON 30.10.2007, 15:27
CONTACTCOLON

Dr. Yoga

Post Postao/la Dr.Yoga » 14.12.2007, 09:53

evo da nebudem bas PREcrna ovca tu na forumu :D :D :D

Ime i prezime: Zeljko Posmodi
Godine: 36
Ingame nick: Dr.Yoga
LFSWorld nick: Dr.Yoga
Startni broj: 69
Virtualno vozačko iskustvo: vozih dugi niz godina sve i svasta. omiljeni serijal toca dok nije postala djecja igracka s kamioncicima i traktorima :) . rally je top zabava i znojenje. LFS, a kaj reci. to je to. dvije godine nisam vozio zbog obveza, no polako se vracam naoruzan g25com, voljom i uskoro Rino sicom.
Vozim: a sve po malo..no vracam snagu sa xfg i uf1000.
LFS licenca: s1,s2

to sam ja. ostale obveze oko krugova uskoro obavim i postam. next je...

1.obavezna licenca (s1/s2)- imam je
2.probni rok 2. mjeseca, sto znaci: kandidat obavezan dolazit jednom tjedno na dogovoreni raceday, ili na redovni trening crotima - koji se vec bude vozio.- to se podrazumijeva. no nadam se da se onda i toleriraju obveze i nemogucnosti dolaska.
3.zasto ide u tim?? - prvi ste na guglu buahaha...eto, tako je grah pao. trazih ekipu koja vozi, zapravo se ukljucih nakon dugo vremena u lfs, vidjeh par clanova na stazi, upoznah se, i tu sam. drago mi je vidjeti da ima ozbiljnih ljudi koji to vole, a i ne volim biti sam. ujedno i imam volje za pomagati i uzdizati takav nacin druzenja i zabave.
4.dosada postignuti rezultati (ako ih ima)? pa i nema ih..vozih neke lige-strane, no nikaj spektakularno. vise kao proba.
5.Dali ste vec bili u timu?(neprimamo dok se ne izade iz tima). ne. barem ne racing timu.
6.Dali ste spremni sudjelovati u ligama(bott,owrl,RSWC,BOTN,,,). naravno. tome se najvise i gustam. public mi je fora, no volim natjecateljski duh. nadam se da cu biti bar predzadnji ;)

valjda nisam nikaj zaboravio. kako i rekoh, krugovi sljede. a nadam se i ostalo vezano uz CROTeam :twisted:

Dr.Yoga
Prijatelj
PostoviCOLON 139
CONTACTCOLON

Post Postao/la Dr.Yoga » 14.12.2007, 09:57

help..kaj ovo znaci..

7. minimum 10 uploadana HotLapa ili PB-a na LFSWorld, moguć je i zbroj tj. 5 HotLapa + 5 PB-a (ukoliko imate S1 ili S2)
8. minimalno 1 uploadan multiplayer replay sa minimalno 5 igrača u utrci (replay možete upladati na www.box.net ili neki drugi besplatni filesharing servis te u vaÅ¡em topicu ostaviti link na replay)

kako uploadam HL ili PB? za replay kuzim, valjda :? , no ovo sa upom hl i pb. pojasnite mi da mogu to odraditi.

edit:

bas si gledam lfs world, pa svoje trke unazad dva mjeseca. dali je to dovoljno. vecinom je to ctra utrka, no ima i raznih ostlaih servera. ajd' pojasnite mi di i kako..fala

s1m0n
[CROtm]Admin
PostoviCOLON 2360
Pridružen/aCOLON 19.09.2006, 11:31
LFSWorld nickCOLON s1m0n
LFS nickCOLON [CROtm]s1m0n
LFS timCOLON CROTeam
LFS automobilCOLON FXO Turbo (FXO)
LFS stazaCOLON SO6R
Oznake na tablicamaCOLON s1m0n
LokacijaCOLON Zagreb
LokacijaCOLON Zagreb - Dubrava
CONTACTCOLON

Post Postao/la s1m0n » 14.12.2007, 11:03

PB-ovi su automatizmom spremljeni na LFSWorld.

HotLap se uploada na www.lfsworld.net. Klik na "S2 Hotlaps" pa na "Hotlap chart" i onda sa desne strane ima "Upload a hotlap:".

Multiplayer replay uploadaš na www.box.net i ovdje staviš link do tog filea.

Ako ti treba pomoć kako spremiti i uploadati replay (Single Player - spr, Multi Player - mpr) javi pa ćemo ti pomoći.
slika

Dr.Yoga
Prijatelj
PostoviCOLON 139
CONTACTCOLON

Post Postao/la Dr.Yoga » 14.12.2007, 11:39

hmm ako moze 10 pba, onda to imam. sada gledam malo statse, i imam podosta odvozenih krugova i vremena. mada imam dojam da su to reze unazad samo dva mjeseca jer recimo znam da sam bl vozio 1.33 nesto. mada sam prije vozio sa sekvencionalnim mjenjacen dok je ovo sada mjenjac i jos k tome s kuplungom. moram priznat da je podosta tesko presaltati se sada na to bez obzira kaj u zivo vozim svaki dan auto. jednostavno preforsiravam brzinu a imam premalo kma iza sebe...

ako je to u redu, znaci ostaje mi samo multi-replay da snimim? jeli ok trka dve na ctri? na njoj je barem uvijek hrpa igraca..

*10PB na LFSW- odradeno.
*multi snimka-u radu

Gaas
Počasni član
PostoviCOLON 1521
Pridružen/aCOLON 05.08.2006, 01:34
LFS automobilCOLON XF GTi (XFG)
LFS stazaCOLON Blackwood GP (BL1)
CONTACTCOLON

Post Postao/la Gaas » 14.12.2007, 11:42

da ctra moze, glavno da ima dosta drugih vozaca da te vidimo na dijelu borbe duela cistoce voznje ;)
Nema ništa zanimljivog al doce nesto s vremenom, zasad samo ove nebuloze koje ti i dalje čitaš. xD

s1m0n
[CROtm]Admin
PostoviCOLON 2360
Pridružen/aCOLON 19.09.2006, 11:31
LFSWorld nickCOLON s1m0n
LFS nickCOLON [CROtm]s1m0n
LFS timCOLON CROTeam
LFS automobilCOLON FXO Turbo (FXO)
LFS stazaCOLON SO6R
Oznake na tablicamaCOLON s1m0n
LokacijaCOLON Zagreb
LokacijaCOLON Zagreb - Dubrava
CONTACTCOLON

Post Postao/la s1m0n » 14.12.2007, 11:48

Odlično! JoÅ¡ samo multi. Može s CTRA, dapače tamo uvijek ima dovoljno ljudi za kvalitetnu snimku.
slika

Dr.Yoga
Prijatelj
PostoviCOLON 139
CONTACTCOLON

Post Postao/la Dr.Yoga » 14.12.2007, 13:21

cist ko suza...s primjesama maskare hehe :) ako kaj cijenim to je cista voznja. ok je guranac, mozda i pokoji poljubac ali ako je u zaru borbe, no kretenarije koje sam vidao naprosto mrzim.

no, to je ionako dio virtualne zabave. oduvjek mi nisu jasni likovi koji u fps igrama koriste chitove za aiming speed itd. isto tako i u utrkama. no bez njih jednostavno nemozemo, ali ih mozemo sankcionirati bananjem ili izbacivanjem iz utrka i liga. sasvim dovoljno. recimo, otislo se toliko daleko, da recimo PB koji kada nade igraca sa ukljucenim bilokakvim varanjima, zapise mu, pazi sad, broj hard diska, te to stavi u PB bazu. time nemozes vise samo promjeniti nik ili racun, vec ti je hard zabiljezen kao chiterski. ok fora, ali kaj kada chiter preproda hard? no, u svakom slucaju, volim cistocu i postenje. ionako je netko uvijek pobjednik. i svi imamo svoje granice mogucnosti.

pitanjce..vara li se u lfsu? ono, chitovi za brzinu i slicno..mega postavke, auto bez gravitacije i tako to? nekako mi se cini da ne, no iznenadili bi se ljudi u kojim sve igrama ljudi posezu za varanjem.

valjda navecer uspijem sloziti jedan replay..taman sam napaljen na malo trkanja..jos kad dode rino..vrooooom

BlackEye
[CROtm]Admin
PostoviCOLON 756
Pridružen/aCOLON 19.09.2006, 11:21
LokacijaCOLON Split
CONTACTCOLON

Post Postao/la BlackEye » 14.12.2007, 14:02

Bilo je i u LFS-u pokusaja cheat-anja vise puta, ali kako je Dev team jako blizak sa igracima, sve se relativno brzo rijesi i popravi :)
slika
slika

shoock
[CROtm]Admin
PostoviCOLON 3288
Pridružen/aCOLON 12.08.2007, 15:00
LFSWorld nickCOLON maxis123
LFS nickCOLON shoock
LFS timCOLON CTR
LFS automobilCOLON xfr
LFS stazaCOLON so4
Oznake na tablicamaCOLON cro tm
LokacijaCOLON Zagreb
CONTACTCOLON

Post Postao/la shoock » 14.12.2007, 17:51

pa iskreno u s2. nikad nisam vidjeo nikakva varanja,te pomislio da je moguce..vidjeo sam samo brze igrace !:)
Regards
shoock (maxis123)
[email protected]
slika
slika
slika

BlackEye
[CROtm]Admin
PostoviCOLON 756
Pridružen/aCOLON 19.09.2006, 11:21
LokacijaCOLON Split
CONTACTCOLON

Post Postao/la BlackEye » 14.12.2007, 18:09

Kad sam reka "vise puta", sve skupa bi se moglo zbrojit na prste jedne ruke :) lol
slika
slika

Jadran
[CROtm]Stariji član
PostoviCOLON 2698
Pridružen/aCOLON 26.02.2007, 12:07
LFSWorld nickCOLON Jadran
LFS nickCOLON CROtmJadran
LFS timCOLON CROtm
LFS automobilCOLON FXR
LFS stazaCOLON AS....
Oznake na tablicamaCOLON 1973
LokacijaCOLON Split
LokacijaCOLON Osijek
CONTACTCOLON

Post Postao/la Jadran » 14.12.2007, 18:11

Ja za to prvi put cujem(varanje u LFS) :oops:
[email protected]
slika

Pozdrav
Jadran

shoock
[CROtm]Admin
PostoviCOLON 3288
LFS nickCOLON shoock
LFS timCOLON CTR
LFS automobilCOLON xfr
LFS stazaCOLON so4
LokacijaCOLON Zagreb
CONTACTCOLON

Post Postao/la shoock » 14.12.2007, 18:17

ee pa zapravo sijecam se ja jednom uspijesnog cheat moda u staroj s1(prije 3,5 god)..kad me neki decko izazvo na drag na blackwood-u ..ja u xrt turbo autu a on u fxg-u ..reko sta ti je?..i kad ono krenam ja i vodim 30 metara....odjednom mali leti pokraj mene brzinom svijetla!:) heheh..to se sjecam da je postojalo..no eto vidjeo to jedom prije 3.5 godine(vjerovatno i vise) ..i vise nikada nista..tak oda vjerujem da je jedini cheat ako netko nije normalan u glavi i vozi danonoco i rula na stazi!:) hehehe
vjerujam da se takva kategorija ljudi ni ne mijesa u lfs.u 90% ljudi(lfs vozaca) nema veceg gusta kada zna da je svima sve isto dato te na kraju prevlada znanje voznje!..i to nikada nebi mjenjali ..taman zauvjek "zadnji" na stazi!
Regards
shoock (maxis123)
[email protected]
slika
slika
slika

shoock
[CROtm]Admin
PostoviCOLON 3288
LFS nickCOLON shoock
LFS timCOLON CTR
LFS automobilCOLON xfr
LFS stazaCOLON so4
LokacijaCOLON Zagreb
CONTACTCOLON

Post Postao/la shoock » 14.12.2007, 18:19

ee da..dosta o.t. ovo je ipak covijekova kandidatura....pa eventualni nastavak zapocnimo negdje u odgovarajucem topicu..
Regards
shoock (maxis123)
[email protected]
slika
slika
slika

Mladen
[CROtm]Osnivač
PostoviCOLON 1871
Pridružen/aCOLON 19.09.2006, 10:58
LokacijaCOLON Osijek
CONTACTCOLON

Post Postao/la Mladen » 14.12.2007, 23:37

malo ste PREozbiljni ha? dajte malo izmedu redova...

kaj se prijave tice, valjda cu bez obzira na necije zamisljeno vrijeme, koje kao curi, SAM odluciti kada i gdje cu se prijaviti.

a kako vidim, nekako se tesko tu brije. osobno trazim dobru ekipu koja je prije svega spremna na druzenje i zahebanciju. a neki isfur na pro spiku khm...kolika je ono placa Wink Laughing Laughing Laughing

ajd' otpustite malo ventile, ispusite malo gume, pa se svi skupa lijepo zabavimo...a ja kad dobro zagrijem gume, sredim ove sitnice koje se traze za tim. a ako nis drugo, ionako sam public raper Wink
tamo su mi lockali, a i tako mislim da je tu zapravo mijesto za to. Ukoliko trazis tim za dobru zabavu i druzenje, nasao si ga.. nema boljeg. :) Pokusavamo bit jaki i u voznji, jer bez toga ne bi imalo smisla. 1 33 na bl1 sa xfg je vrlo dobro i konkuriras nasim clanovima. Potpuno si u pravu sto se tice kandidature, mnozes se kandidirati gdje i kako to zelis.. no isto tako neki imaju pravo da glasaju protiv, na sto se ne moze ni ti se treba utecati jer ipak ovaj tim djeluje demokratski. Vrijeme ti ocito curi kod nekih clanova, mislim da si malo bocnio tim nekim svojim izjavama i govorancijom u ime tima, i da je to ostavilo los prvi dojam. Svoje misljenje necu temeljiti na ovom pocetku. Tvoji stavovi o druzenju mi se cine ispravnima i jednaki su stavvima vecnie tima. ako uredno odradis kandidaturu i ako vidim da cisto vozis moj glas ces dobit, a kroz 2 probna mjeseca cemo se vec upoznat. Ukoliko ne bude problema uklopit ces se u tim. Dosad smo imali problema jedino s aroganciojom i ne aktivnoscu pojedinih ( sad vec bivskih) clanova. Sretno s kandidaturom.

Gaas
Počasni član
PostoviCOLON 1521
Pridružen/aCOLON 05.08.2006, 01:34
CONTACTCOLON

Post Postao/la Gaas » 15.12.2007, 00:01

ujebote ko ti ovaj post pisao, ebo pas ovo je svjetski , prejeben post!

+1 isto vrijedi i za mene
Nema ništa zanimljivog al doce nesto s vremenom, zasad samo ove nebuloze koje ti i dalje čitaš. xD

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Natrag na

Trenutno korisnika/ca: 4 i 0 gostiju.