Monza

Auto-moto utrke i ostalo vezano za automobilizam

Moderatori/ceCOLON nEvil, trucky

Pravila foruma
BUTTON_POST_REPLY
Jadran
[CROtm]Stariji član
PostoviCOLON 2698
Pridružen/aCOLON 26.02.2007, 12:07
LFSWorld nickCOLON Jadran
LFS nickCOLON CROtmJadran
LFS timCOLON CROtm
LFS automobilCOLON FXR
LFS stazaCOLON AS....
Oznake na tablicamaCOLON 1973
LokacijaCOLON Split
LokacijaCOLON Osijek
CONTACTCOLON

Monza

Post Postao/la Jadran » 14.09.2008, 15:42

Super utrka :D
[email protected]
slika

Pozdrav
Jadran

Mladen
[CROtm]Osnivač
PostoviCOLON 1871
Pridružen/aCOLON 19.09.2006, 10:58
LFS automobilCOLON XF GTi (XFG)
LFS stazaCOLON Blackwood GP (BL1)
LokacijaCOLON Osijek
CONTACTCOLON

Post Postao/la Mladen » 14.09.2008, 15:48

Moram priznati da je ovo bila jos jedna u nastavku izvrsnih F1 utrka. Prvo bih skinio kapu Vettel-u koji je odradio izvrstan posao i u kvalifikacijama i u trci. Bourde je opet imao peh, al izgleda da Toro Roso postaje vrhunska momcad, bar medju manjima. Hamilton je isto odradio zvjerski poso, no moram rec da se ne bi cudio novoj kazni jer je 2put blokirao covjeka koji ga je prestizao tako da je zatvorio stazu i izbacio protivnika na travu. Bilo je puno preticanja na stazi i trka je bila svjetska Raikonen nazalost nije nista pokazao ni na ovoj trci... Al sve iu svemu trka odlicna. I da Kubica isto sa 11 na 3. Svaka cast! Toyota mi je isto izgledala mocno. Glock i Trulli nisu bili laki za obic, a blome se glock borio za pozicije svjetski. Vidi se da shvaca obrambene putanje i da se dobro postavlja za preticanje, zrtvujuci prethodni zavoj za iduci! Iduca trka nocna, jedva cekam

lovretta
[CROtm]Moderator
PostoviCOLON 1131
Pridružen/aCOLON 20.09.2006, 02:56
LFSWorld nickCOLON lovretta
LFS automobilCOLON XR GT
LFS stazaCOLON SO Chicane Route
LokacijaCOLON Drniš
LokacijaCOLON Drnis
CONTACTCOLON

Post Postao/la lovretta » 14.09.2008, 16:28

Ja sam do prije dvi trke ima super misljenje o Hamiltonu. Od ove definitvno vise nemam, dzaba mu je vozacka sposobnost kad nema osnovnog ponasanja. Nikakvih manira.
slika

Stimy
Prijatelj
PostoviCOLON 278
Pridružen/aCOLON 17.01.2008, 20:56
LokacijaCOLON Gospic
CONTACTCOLON

Post Postao/la Stimy » 14.09.2008, 19:59

trka super,Vettelu svaka čast,super sve odrađeno,Hamilton 8 mjesta napredovao ali stvarno ko što je lovretta rekao nema osnovnog ponašanja

ko ga je ono prelazio,webber ili heidfeld,i dolaze do zavoja i hamilton naglo smota na njega,sreća što se ovaj i provukao onuda kud je ovaj krenuo,stvarno nepravedno.I onda mu pobjegne a imo ga je webber/heidfeld....gledam do 15-20 krugova prije kraja best lap oko 1:34,i u zadnjih 15 krugova best lap-ovi se skidaju svaki krug,nakraju mislim da je bio oko 1:29,svi lete :D

Mladen
[CROtm]Osnivač
PostoviCOLON 1871
LokacijaCOLON Osijek
CONTACTCOLON

Post Postao/la Mladen » 14.09.2008, 20:09

1. put glock, a onda weber...

shoock
[CROtm]Admin
PostoviCOLON 3288
Pridružen/aCOLON 12.08.2007, 15:00
LFSWorld nickCOLON maxis123
LFS nickCOLON shoock
LFS timCOLON CTR
LFS automobilCOLON xfr
LFS stazaCOLON so4
Oznake na tablicamaCOLON cro tm
LokacijaCOLON Zagreb
CONTACTCOLON

Post Postao/la shoock » 14.09.2008, 22:47

da ste pravi automobilisticki fanovi otisli bi ste se smrznut gore ko pic** na sljme ..promocit al i dozivjet odlicne borbe..u pravom smislu borbe po sljemnu i skliskoj cesti , a ne zavuc se u toplo i gledat tv :D :D
p.s zbilja mi je drago sto su maknuli sva elektronska pomagala te dolazi pravo znanje i mujece trke u f1 ...f1 je vapio za time vec dugo...te sada imamo priliku gladat zbilja prave vozace ..a ne do kuda je elektonika stigla u automoblizmu!..
nisam gledao race , no cuo samo nesto i cestitam najmladem pobjedniku :D
Regards
shoock (maxis123)
[email protected]
slika
slika
slika

sigor1976
[CROtm]Stariji član
PostoviCOLON 704
Pridružen/aCOLON 07.12.2006, 17:02
CONTACTCOLON

Post Postao/la sigor1976 » 15.09.2008, 00:31

samo kratko da kazem svoje misljenje: HAMILTON BLJAK!!!

lovretta
[CROtm]Moderator
PostoviCOLON 1131
LFS automobilCOLON XR GT
LokacijaCOLON Drniš
LokacijaCOLON Drnis
CONTACTCOLON

Post Postao/la lovretta » 15.09.2008, 00:51

E shoock ja se nadam jednom vidit neko brdo, al iz "prvog lica" :D

A sto se tice F1, istina konacno su sve maknuli, no ipak ekipa dali ste se ikad zapitali zasto te zvijeri od 1300 "konja" po toni ne pale gume na startu? Ja nemam odgovor na ovo, al ipak covjek se zapita. Cisto sumnjam da oni uspiju na onom minjaturnoj rucici kvacila koje ima hod od mozda dva centimetra to onako savrseno iskontrolirat.

BTW shoock dogodine se vracaju na slick gume, al im se zato skidaju ove aerodinamicke dzidze midze po bolidu, sve pizz sta imaju nacickane po bolidima... Ponovno ce F1 izgledat lijepo i agresivno, a ne ko residual zracnih kovitlanja. Imam filing da ih je nekako invertirat dobio bi oblik strujanja zraka.
slika

shoock
[CROtm]Admin
PostoviCOLON 3288
Pridružen/aCOLON 12.08.2007, 15:00
LFSWorld nickCOLON maxis123
LFS nickCOLON shoock
LFS timCOLON CTR
LFS automobilCOLON xfr
LFS stazaCOLON so4
Oznake na tablicamaCOLON cro tm
LokacijaCOLON Zagreb
CONTACTCOLON

Post Postao/la shoock » 15.09.2008, 01:26

lovretta je napisao/laCOLONE shoock ja se nadam jednom vidit neko brdo, al iz "prvog lica" :D

A sto se tice F1, istina konacno su sve maknuli, no ipak ekipa dali ste se ikad zapitali zasto te zvijeri od 1300 "konja" po toni ne pale gume na startu? Ja nemam odgovor na ovo, al ipak covjek se zapita. Cisto sumnjam da oni uspiju na onom minjaturnoj rucici kvacila koje ima hod od mozda dva centimetra to onako savrseno iskontrolirat.

BTW shoock dogodine se vracaju na slick gume, al im se zato skidaju ove aerodinamicke dzidze midze po bolidu, sve pizz sta imaju nacickane po bolidima... Ponovno ce F1 izgledat lijepo i agresivno, a ne ko residual zracnih kovitlanja. Imam filing da ih je nekako invertirat dobio bi oblik strujanja zraka.

ja brdo vidim cesto...i precesto :D :D ,spustanje mi cesto zavrsi takoda nemam vise kocnica :D no tek sam poceo pomalo slagat auto,sad uskoro ce doc najvaznije stvari anred...podvozje.... tako da tek krece moje vrijme za brdo :D ,nravno nadam se da cemo jednom zajedno gore :)

vezano za kretanje f1 na startu tu je jednini "krivac" za ljeppo kretanje pod nazivom lunch control. te opravdavam tu funkciju sluzi iskljucivo za jako kretanje te ubiti svi krecu jednaku i na neki nacin je odgodeno puno problema oko okretanja i zabijanja u startu..a bome ih ima u stardu dosta....lunch control se da ugradit i u aute ,te sam imo neke prilike nes saznat o tome..ukratko to bi im dopustio i toleriram al ostalo sve nope...vozi golu zvijer i drhti u kokpitu...inace to nije f1..u toliko nevolim previse niti relly jer isto(onaj poravi skupi relly (wrc i slicno) koriste previse pomagala ....no kad smo kod brda gas kocnica i znoji se braco da te vidim... p.s sutra cu staviti malo s brdske trke..cistp nes malo da vitite kako je bilo..
Regards
shoock (maxis123)
[email protected]
slika
slika
slika

lovretta
[CROtm]Moderator
PostoviCOLON 1131
LFS automobilCOLON XR GT
LokacijaCOLON Drniš
LokacijaCOLON Drnis
CONTACTCOLON

Post Postao/la lovretta » 15.09.2008, 01:42

Ja mislim da su im ove godine i launch makli. Znam da su ga dosad imali, al mislim da ove godine ga nemaju. U biti ko sto sam reka, na startu nema dima, pa ono vjerovatno ga i dalje koriste. Ma ja bi im i to skinuo pa da vidimo onda koje spektakularne startove bi imali sa tim pilama.
slika

Mladen
[CROtm]Osnivač
PostoviCOLON 1871
LokacijaCOLON Osijek
CONTACTCOLON

Post Postao/la Mladen » 15.09.2008, 11:28

rally i da imaju sva moguca pomagala, ma da auto i sam vozi- treba sjest u to i provozat se brzinama 150-200 kmh na cestama sirine tek da auto prodje po svakakvom terenu gdj ne znas di bi te koji kamen mogo odbacit. Smatram da rally opravdano nosi ime kraljice auto sporta! Naravno auto ne vozi sam, al shvacate sto mislim. Veliko strahopostovanje prema tom sportu i svim vozacima! Krug je dobar, brdo jos bolje :) Al rally brate.. uff... Mislim da se i dojam brzine povecava tim redosljedom: krug, brdo, rally. Jer nije isto vozit 100kmh na 15m siroke staze i 2 m sirokog traktorskog puta ;)

BUTTON_POST_REPLY

Natrag na

Trenutno korisnika/ca: 1 i 0 gostiju.