VN Madjarske... Hungaroring

Auto-moto utrke i ostalo vezano za automobilizam

Moderatori/ceCOLON nEvil, trucky

Pravila foruma
BUTTON_POST_REPLY
lovretta
[CROtm]Moderator
PostoviCOLON 1131
Pridružen/aCOLON 20.09.2006, 02:56
LFSWorld nickCOLON lovretta
LFS automobilCOLON XR GT
LFS stazaCOLON SO Chicane Route
LokacijaCOLON Drniš
LokacijaCOLON Drnis
CONTACTCOLON

VN Madjarske... Hungaroring

Post Postao/la lovretta » 04.08.2008, 12:15

:(

Jeste gledali... Kimi izgleda ko da mu se ne da vozit, Massa je mene jako ugodno iznenadio, nikad nisam nista previse ocekivao od njega, Hamiltonto je zbog svog agresivnog kocenja i ucestalog lockanja na*ebao, Kovalainen ni kriv ni duzan pobjedio...

Bas je juce mora krepat Ferrarijev motor sta se nije desilo ima sto godina.
slika

Mladen
[CROtm]Osnivač
PostoviCOLON 1871
Pridružen/aCOLON 19.09.2006, 10:58
LFS automobilCOLON XF GTi (XFG)
LFS stazaCOLON Blackwood GP (BL1)
LokacijaCOLON Osijek
CONTACTCOLON

Post Postao/la Mladen » 04.08.2008, 14:55

dogadjalo se kad je kimi doso u ferrari, hehe. Kimiju se i ne da vozit, zato se i zaleti radit najbrze krugove.. steta za Massu. Kovalainen je dobre kvalifikacije odvozio, imo je najbrzi krug neko vrijeme, pa nije bas nezasluzeno ako izuzmemo ovo krepanje motora Masse... Glock je bio dobar :D

sigor1976
[CROtm]Stariji član
PostoviCOLON 704
Pridružen/aCOLON 07.12.2006, 17:02
CONTACTCOLON

Post Postao/la sigor1976 » 04.08.2008, 15:18

sve u svemu, posto se vozila Madjarska jako dobra i sadrzajna trka, koliko god je Kimi cinilo se bio suzdrzan nezaboravite da se 2/3 trke vozio iza sporijeg Alonsa i da je ipak na kraju dosao do postolja i imajo najbrze vrijeme utrke, da nije zapeo iza Alonsa bio bi i bolji, najb... je na startu i to ga je kostalo boljeg plasmana.

shoock
[CROtm]Admin
PostoviCOLON 3288
Pridružen/aCOLON 12.08.2007, 15:00
LFSWorld nickCOLON maxis123
LFS nickCOLON shoock
LFS timCOLON CTR
LFS automobilCOLON xfr
LFS stazaCOLON so4
Oznake na tablicamaCOLON cro tm
LokacijaCOLON Zagreb
CONTACTCOLON

Post Postao/la shoock » 04.08.2008, 15:22

nepravit niti negledam fomulu :oops: :o al zvuci da je bilo zanimljivo :)
Regards
shoock (maxis123)
[email protected]
slika
slika
slika

Mladen
[CROtm]Osnivač
PostoviCOLON 1871
Pridružen/aCOLON 19.09.2006, 10:58
LokacijaCOLON Osijek
CONTACTCOLON

Post Postao/la Mladen » 04.08.2008, 15:35

sigor1976 je napisao/laCOLONsve u svemu, posto se vozila Madjarska jako dobra i sadrzajna trka, koliko god je Kimi cinilo se bio suzdrzan nezaboravite da se 2/3 trke vozio iza sporijeg Alonsa i da je ipak na kraju dosao do postolja i imajo najbrze vrijeme utrke, da nije zapeo iza Alonsa bio bi i bolji, najb... je na startu i to ga je kostalo boljeg plasmana.
To stoji, no iako navijam za Kimija, mislim da treba znat obici sporijeg. Dobro ovo je Mađarska, al Kimi nije bas covjek kojeg mozemo gledat previse u prestianjme na stazi. Njemu daj praznu stazu i on je najbrzi, stavi traktor ispred njega i on ce ga obic kroz boksove :) No ajd ovo je mađarska pa se ne moze lako... No u generalnom je tako...

sigor1976
[CROtm]Stariji član
PostoviCOLON 704
Pridružen/aCOLON 07.12.2006, 17:02
CONTACTCOLON

Post Postao/la sigor1976 » 05.08.2008, 16:31

Mladen je napisao/laCOLON To stoji, no iako navijam za Kimija, mislim da treba znat obici sporijeg. Dobro ovo je Mađarska, al Kimi nije bas covjek kojeg mozemo gledat previse u prestianjme na stazi. Njemu daj praznu stazu i on je najbrzi, stavi traktor ispred njega i on ce ga obic kroz boksove :) No ajd ovo je mađarska pa se ne moze lako... No u generalnom je tako...
ima nesto u tome ali mislim da je samo covjek pametan i ne srlja tamo gdje nema potrebe, biti ce jos utrka do kraja sezone. Navijam isto za Kimija da ne mislis da ga branim bez veze :lol: :lol:

Problem je sto je trenutno McLaren bolji i brzi od Ferraria i ako se ne popravi malo i ne sustigne McLaren mislim da je prvenstvo rjeseno u korist Hamiltona, nazalost.

N I K I
Prijatelj
PostoviCOLON 902
Pridružen/aCOLON 19.09.2006, 13:15
LokacijaCOLON BRCKO DC
CONTACTCOLON

Post Postao/la N I K I » 05.08.2008, 18:32

Kimi me podsjeca na mene u 2 sezoni eTM-a. Nakon sto sam ostvario super debi u prvoj u drugoj od 6 utrka ostvario sam rezultat u samo 1 :X
Nikako nisam mogao uci u zonu i sl.
Takodjer potvrda za to da mu se ne da vozit i koncentrirati je to sto kad god se priblizi Alonsu totalno se izgubi i zaostane jos vise... Srecom nekako ga presao u boxovima.

Zaista zao mi Masse, on mi je onako najdrazi sada, od samog pocetka sezone, lol iako se izvrtio u prve dvije utrke i u Silvestroneu, ali ovo nikako nije zasluzio, no sta ces :/

Samo da ona supcina ne bude svjetski prvak, bas sam ono za Massu da bude prvak, hehe a i Schumi ga gura.

Uff sad nam ide nova gradska staza, pa Spa i Monza, isto super staze i onda Singapur, jedva cekam \o/

BUTTON_POST_REPLY

Natrag na

Trenutno korisnika/ca: 1 i 0 gostiju.