Moguce nove staze u HR

Auto-moto utrke i ostalo vezano za automobilizam

Moderatori/ceCOLON nEvil, trucky

Pravila foruma
sbogadi
Prijatelj
PostoviCOLON 65
Pridružen/aCOLON 05.01.2008, 19:43
LFS automobilCOLON XF GTi (XFG)
LFS stazaCOLON Blackwood GP (BL1)
LokacijaCOLON Koprivnica
CONTACTCOLON

Post Postao/la sbogadi » 29.01.2008, 19:40

Kak ne? Npr. Honda Valvoline Cup se vozio na Yokohamama AVS, Fabije na Matador Eliteu, obicne cestovne gume...

Cemu ste se nasli napadat me? Dajte argumente koji drze vodu.
Cinjenica je da je grobnicki asfalt izuzetno dobar i hrapav, ali to da moras unistit gume cim ga pogledas ne stoji. Tvrdim da mozes bez problema odvozit nekoliko krugova bez vecih posljedica po gume AKO NISI SILEDJIJA.

I da, bio sam preko nekoliko puta na Grobniki i vozio, tak da...

dalibor1979
Prijatelj
PostoviCOLON 208
Pridružen/aCOLON 05.01.2008, 02:10
LokacijaCOLON Novi Zagreb
CONTACTCOLON

Post Postao/la dalibor1979 » 29.01.2008, 21:57

e da, kak uć na stazu? mislim, kak znat kad se može s svojim autom i kolko se plaća?
....jel ima koji termin za nas 'rvate sa autima<100ks?
I'm a member of the "We're glad LFS is harder and more realistic now" club

Avelin
Forum Gost
PostoviCOLON 36
Pridružen/aCOLON 27.01.2008, 20:59
CONTACTCOLON

Post Postao/la Avelin » 29.01.2008, 23:27

ide ti nes ovako. nemozes uc na stazu kada ti oces, mislim koji dan oces. staza ima otvorene dana kada ko oce moze doc sa svojim autima i motorima i divljat gore! :D nema pravila osim da moras imat kacigu i u autu i na motoru. auto ti netreba bit registriran jer to nije cesta ali ga moras onda dopeljat na prikolici! ako se razbijes zaboravi osiguranje i kasko. to na stazi ne vrijedi jer grobnik nije cesta tako da nista od para. postoji posebno osiguranje za pistu ali dojde previse za onoliko koliko bi tebi trebalo. nema ogranicenja snage ni sl stvari tako da mozes doc vozit i sa ficom ako oces. :D

cijene su ti za aute ovakve cc:

1 sat je 65eura
2 sata 95eura
pola dana 125eura
6 sati 145eura
cijeli dan 180eura

mozes si uzet i u boxu mjesto od 75 do 100 eura na dan!!! :D

cijene za motore su sve pola ko za auto! 65-35 i sl! cc...
imas i chrono sluzbu koju platis ako oces da ti mjere vrijeme krugova ali su cijene strasne od 390 do 700 eura! lol :D to vise timovi koriste...

to bi ti bilo vise manje to! uz to ti jos treba set guma i jakooo puno benzina jer na stazi se trosi puno vise nego na cesti jer je otpor veci...fun and enyoj!!! :arrow:
slika
slika

jopi_1
[CROtm]Član
PostoviCOLON 1147
Pridružen/aCOLON 05.12.2006, 16:11
LFSWorld nickCOLON jopi_1
LFS nickCOLON CROtm jopi
LFS timCOLON CROtm
LFS automobilCOLON UFR
LFS stazaCOLON South city
Oznake na tablicamaCOLON Croatia
LokacijaCOLON Đakovo
LokacijaCOLON Đakovo
CONTACTCOLON

Post Postao/la jopi_1 » 29.01.2008, 23:56

Avelin je napisao/laCOLONide ti nes ovako. nemozes uc na stazu kada ti oces, mislim koji dan oces. staza ima otvorene dana kada ko oce moze doc sa svojim autima i motorima i divljat gore! :D nema pravila osim da moras imat kacigu i u autu i na motoru. auto ti netreba bit registriran jer to nije cesta ali ga moras onda dopeljat na prikolici! ako se razbijes zaboravi osiguranje i kasko. to na stazi ne vrijedi jer grobnik nije cesta tako da nista od para. postoji posebno osiguranje za pistu ali dojde previse za onoliko koliko bi tebi trebalo. nema ogranicenja snage ni sl stvari tako da mozes doc vozit i sa ficom ako oces. :D
eh onda naj bolje nekog yugica i dok ide ide
slika
slika

Avelin
Forum Gost
PostoviCOLON 36
CONTACTCOLON

Post Postao/la Avelin » 30.01.2008, 02:00

da yugo bi bio ok! ali ima na yutubu jedan filmic neki talijan vozi na stazi neko govno od motora. izgleda ko apn! bez kacige i dize ga na zadnji a motor nis neide. pre smjesno. ali ga nemogu vise nac. ako najdem stavim link pa cete vidit! :D 8)
slika
slika

dalibor1979
Prijatelj
PostoviCOLON 208
Pridružen/aCOLON 05.01.2008, 02:10
LokacijaCOLON Novi Zagreb
CONTACTCOLON

Post Postao/la dalibor1979 » 30.01.2008, 02:36

Da....ajd benzin, to bi se još dalo, al gume zraubat....a neš ti gušta ak se ne zraubaju.....nemreš bit je**ben i pošten uh :?
I'm a member of the "We're glad LFS is harder and more realistic now" club

Dr.Yoga
Prijatelj
PostoviCOLON 139
Pridružen/aCOLON 30.10.2007, 15:27
CONTACTCOLON

Post Postao/la Dr.Yoga » 30.01.2008, 11:39

znam neku pricu od prije, da je uvjet za cestovni(civilni) automobil da ima rollbar ugraden ako se zeli na pistu...drzi li to vodu?

ako ne, pa kupit cu si starog kadeta gsi, stavim molidon kromirani nastavak spuha promjera 40cm, naravno tri komada, userafim pevec sportski set ko fol alu pedala, pokeljim po sajbama naljepnice ostale iz dana kada sam radio s auto mjuzom, ofarbam plehnate felge sa zlatnim sprejem, na sic metnem magnet ultra masirajucu presvlaku, terminator glavu na mjenjac, napisem uredskim korekturom BRIDGESTONE na sava gume i idem na grobnik. nebu mene niko jeb...ovaj prestizal :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avelin
Forum Gost
PostoviCOLON 36
CONTACTCOLON

Post Postao/la Avelin » 30.01.2008, 13:22

LOL :D :D :D :D ne drzi ta prica vodu! za trke to vrijedi ali za slobodne dane kada je staza otvorena NE!!! netreba ti nikakvav rollbar ili skoljka sjedala i volan od 1500kn! samo kaciga i puno onog papira s kojim idemo u šoping! :D
slika
slika

lovretta
[CROtm]Moderator
PostoviCOLON 1131
Pridružen/aCOLON 20.09.2006, 02:56
LFSWorld nickCOLON lovretta
LFS automobilCOLON XR GT
LFS stazaCOLON SO Chicane Route
LokacijaCOLON Drniš
LokacijaCOLON Drnis
CONTACTCOLON

Post Postao/la lovretta » 30.01.2008, 13:47

Dr.Yoga je napisao/laCOLONznam neku pricu od prije, da je uvjet za cestovni(civilni) automobil da ima rollbar ugraden ako se zeli na pistu...drzi li to vodu?

ako ne, pa kupit cu si starog kadeta gsi, stavim molidon kromirani nastavak spuha promjera 40cm, naravno tri komada, userafim pevec sportski set ko fol alu pedala, pokeljim po sajbama naljepnice ostale iz dana kada sam radio s auto mjuzom, ofarbam plehnate felge sa zlatnim sprejem, na sic metnem magnet ultra masirajucu presvlaku, terminator glavu na mjenjac, napisem uredskim korekturom BRIDGESTONE na sava gume i idem na grobnik. nebu mene niko jeb...ovaj prestizal :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:

Ne mozes bez 'obrva' na farovima - posluzit ce i izolirka :-)
A di je jos i gumeni spojler zadnju sajbu :-D

E da u onom istom brov evo-a pisalo je da za ulazak na stazu trebate:
kacigu sa Fia homologacijom
potkapu sa Fia homologacijom
odijelo sa Fia homologacijom

Auto treba imati rolbar sa fia homologacijom

Takva su pravila, ali oni sami su rekli da ce vas vjerojatno pustit na stazu, samo kaciga je neophodna. Ali moze bit i 'skuteraska' zatvorena.
slika

Dr.Yoga
Prijatelj
PostoviCOLON 139
Pridružen/aCOLON 30.10.2007, 15:27
CONTACTCOLON

Post Postao/la Dr.Yoga » 30.01.2008, 14:21

kolega mi je to prije objasnjavao, oko pravila za ulazak na stazu. kao rollbar za smanjenje mogucnosti da se bas do kraja spichkash u neki zid. istina je da se pusta kako god, jer pare okrecu svijet, no pravila su cini mi se takva.

eto me hamdija..daj rezerviraj neki gsi za mene...prag od cistog hrasta molim ljepo..bez crva..naravno, obvezne su i virtualne mrezice za otvore na haubi i bokovima te anatomski skrojen carbon look poklopac rezervoara..

eee kakav cu si gsi skrojit slika
....zapravo se dvoumim uzeti mozda ipak ovo slika....ili ipak ovo slika

pitanje je sad...

BUTTON_POST_REPLY

Natrag na

Trenutno korisnika/ca: 1 i 0 gostiju.